Lada Granta представлять в Україні

Новинка від АвтоВАЗу Lada Granta буде представлена в Україні у вересні. Презентація автомобіля відбудеться після прем'єри на Московському автосалоні в кінці серпня.

В Україні старт продажів нової Lada Granta запланований ближче до 2-го кварталу 2012 року. На українському ринку автомобіль буде представлений під назвою з числовим індексом Lada 2190, а не Granta, як на російському ринку. Серійне виробництво Lada Granta стартує на АвтоВАЗі у вересні, а продажі в Росії почнуться в грудні цього року.

Granta буде представлена в декількох модифікаціях - "стандарт", і "норма", і "люкс" - при чому "топова" комплектація замінить седан Lada Kalina. У майбутньому можлива поява інших модифікацій "Гранти". Усього ж проект передбачає щорічний випуск 150 тисяч автомобілів.

Нагадаємо, що в базовій комплектації "стандарт" автомобіль буде коштувати 220 тис. рублів (близько 62 тис. грн., - Ред.). До неї увійшли подушка безпеки для водія, бруси і вставки безпеки в дверях, місця для кріплення дитячих сидінь ISOFIX, а також вентильовані гальмівні диски. Комплектація "Стандарт" отримає силовий агрегат потужністю 84 к.с. об'ємом 1,6 літра і 5-ти ступінчасту механічну коробку передач.

02.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250