По Києву їздять машини з номерами "Бл ..."," Нех ... ево " і " Жопа "

Якщо раніше в Києві було модно повісити на авто номер із власним ім'ям (наприклад, Марина або Стас), то нині автовласники змагаються у винахідливості.

У столиці вже повно машин, які їздять з яким-небудь приколом чи навіть матом замість номерних знаків, - наприклад, формулою спирту або словом з трьох букв.

«Це чудова можливість вирватися з потоку, виділитися, бути іншим», - рекламують свої послуги сайти, на яких можна замовити іменний номерний знак. Нехай і за досить високу ціну - іменні номери обійдуться власникові в середньому в 2-5 тис. грн., якщо замовляти через посередника. Або дешевше через держструктуру (номер з трьох букв обійдеться в 436 грн., а напис з графічним елементом - 681 грн). Фантазія киян не знає кордонів. По місту їздять машини з номерами «Таліб», «Тойота» «Джедай», «Хонда» «Тіпочек», «Жигулі», «Булочка», «Міцубісі» «Фурія». Є ті, хто намагається підкреслити свій статус, наприклад, як господар авто з номерами «Еліта» або «Директор». Інші висловлюють на номерах свою пристрасть до напоїв, причому навіть за допомогою хімічних формул: «Горілка», «С2H5OH» (формула спирту), «C8H10N4O2» (хімічна структурна формула кофеїну).

На автофорумах водії стежать за появою нових номерів і насміхаються над тими, хто не зміг придумати щось оригінальне. «У Києві є номер, на якому латиницею написано - Prorab. І ще є «Субарик» Prorab 3. А ось в Одесі є «Прораб» на L200. Ціла бригада», - сміються автомобілісти. Є серія з номерами «VIP» - просто поряд з буквами доставляють цифру, щоб не повторюватися.

«Іменні номера зараз дуже популярні. Але часто людина замовляє, а бажане слово вже зайнято. Наприклад, хоче він номер «Крутий», а таких крутих вже по Києву десяток їздить - «Крутий 1», «Крутий 2» і т. д. Доводиться ламати голову над чимось пооригінальніше. Один мужик дзвонить якось, чути, що підпилий, каже: хочу замовити номер «Тещакоза». Ми йому, звичайно, відмовили, але зате насміялися», - розповідає співробітник однієї з фірм Олексій Малишев. Незважаючи на те що офіційно заборонено наносити на номер нецензурні слова, такі хоча рідко, але зустрічаються. Наприклад, в Києві був помічений номер «Бл ...»,« Не ... ево »або« Жопа ».

«Номер у жодному разі не може містити нецензурні, образливі або дискримінуючи написи. Якщо таке бачили - це незаконно. Можливо, такі номери просто виготовили кустарним способом, таке теж буває. Такі ніде не зареєстровані. Взагалі ж іменний номер реєструється як додатковий до основного», - сказали в Центрі безпеки дорожнього руху, який займається видачею індивідуальних номерів.

Даішники вже звикли до таких номерів, а якщо побачать нецензурщину, то зроблять зауваження і попросять зняти. «Взагалі ми авто з іменними номерами частіше зупиняємо. Навіть з інтересу - цікаво, що за людина сидить за кермом машини з такими номерами», - розповів один з інспекторів.

Часто ж у машинах з такими номерами сидять відомі люди. Наприклад, продюсеру Ігорю Кондратюку подарували номер «Караоке», а у співака Віталія Козловського знак «Шекспір», який йому подарувала прихильниця. Є такі і в депутатів Київради - наприклад, у Олександра Пабата номер «Танк».

05.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250