Кияни зможуть оновити старе водійське посвідчення через інтернет

У МРЕВ над вікнами прийому документів встановили великі екрани, на яких відображаються більше ста номерних знаків, які є в наявності.

 Бажаючим обміняти старе водійське посвідчення на нове (з 50-річним терміном дії) не потрібно вистоювати в чергах, щоб здати документи - після того, як електронну заяву розгляне інспектор, водієві визначать час, коли він зможе прийти з необхідними документами.

При собі потрібно мати паспорт, картку водія або довідку з ДАІ про видачу попереднього водійського посвідчення, права, медичну довідку і дві кольорові фотографії.

Подати заявку на обмін прав можна на сайті управління ДАІ Києва в розділі Корисна інформація.

Тепер київські автомобілісти при реєстрації зможуть самі собі вибирати вподобаний номерний знак. З серпня столична ДАІ також почала приймати заявки на обмін водійських прав через інтернет.

Любителі виділятися в натовпі також можуть замовити іменні номери, які обійдуться власникові автомобіля в 2-5 тисячі гривень, якщо замовляти через посередника, або дешевше через держструктуру (номер з трьох букв обійдеться в 436 грн, а напис з графічним елементом - 681 грн).

08.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250