Начальник місцевої ДАІ брав хабарі за техогляд

Працівники СБУ викрили факт протиправної діяльності начальника Чутівського районного відділу ДАІ УМВС України в Полтавській області.

Про це повідомили в прес-групі Управління СБУ в Полтавській області.

За їхніми даними, зловживаючи службовим становищем, начальник райвідділу ДАІ систематично вимагав та отримував хабарі від власників транспортних засобів за проходження державного технічного огляду автомобілів.

Встановлено, що з червня по грудень 2010 року посадові особи Чутівського ДАІ складали адміністративні протоколи на власників транспортних засобів за порушення правил дорожнього руху і безпідставно не направляли їх до органів виконавчої влади та суд, вимагаючи від власників автомобілів матеріальну винагороду. У ході слідства встановлено, що такі дії співробітника ДАІ завдали державі збитків на суму понад 350 тис. грн. у вигляді несплачених штрафів.

За фактом отримання хабара службовою особою, поєднаного з вимаганням, органами прокуратури порушено кримінальну справу за ч.1, 2 ст. 368 (отримання хабара) і ч.3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу Україні.

09.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250