До сільських шкіл підведуть хороші дороги

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив місцевій владі спільно з Державним агентством автомобільних доріг «Укравтодор» забезпечити підведення хороших доріг до сільських шкіл до початку навчального року у вересні.

Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

Він наголосив на необхідності виділення урядом особливої уваги сільському освіти.

При цьому він підкреслив, що Кабмін виділив цього року великі субсидії місцевим властям на поліпшення соціальної інфраструктури.

Азаров підкреслив, що персональна відповідальність лежить на міністрі освіти і науки, молоді та спорту Дмитрі Табачнику, а також керівництву місцевих держадміністрацій за своєчасну підготовку шкіл до початку навчального року.

При цьому, за словами прем'єра, значне відставання від графіка підготовки шкіл допустили Луганська, Київська та Кіровоградська області.

Азаров також доручив Міністерству соціальної політики разом з місцевими властями проконтролювати підготовку до школи дітей з малозабезпечених сімей з тим, щоб вони були забезпечені шкільною формою та підручниками.

Прем'єр зазначив, що уряд через 2 тижні заслухає підсумкову інформацію по готовності до навчального року і дасть оцінку тому, як виконано це найважливіше соціальне завдання.

Уряд у тому числі заслухає інформацію про виконання програм Шкільний автобус і Інформатизація шкіл.

10.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250