На Закарпатті на трасу Київ-Чоп впала 8-тонна брила

Брила вагою майже 8 тонн впала біля села Кольчино Мукачівського району посеред дороги Київ-Чоп. На щастя, ніхто не постраждав.

Сильні дощі призвели на Закарпатті ще й до активізації зсувів з обох сторін проїзної частини автодоріг. Дорожнє полотно на очах почало руйнуватися, у зв'язку з чим з'явилися десятки небезпечних ділянок.

Як відомо, дві третини закарпатських доріг знаходяться в гірській місцевості. З одного боку над дорогою нависає гора, яка в дощ сповзає, з іншого - річка підмиває.

У Закарпатському Автодорі шукають спосіб запобігання зсувів біля дороги. Геологи обстежили небезпечні ділянки і порадили негайно ліквідувати кам'яні уступи, що нависають над проїжджою частиною дороги. У вересні брили будуть підривати. У наступному році дороги захистять від каменепадів спеціальною сіткою.

Повний комплекс робіт, який дозволить усунути будь-яку небезпеку, оцінюється в 3 мільйони гривень. Для вирішення питання з фінансуванням робіт в.о. голови Закарпатської ОДА Іван Бушко запропонував дорожникам звернутися з листом до голови обласної адміністрації Олександра Ледиді, а також вже наступного тижня поінформувати про ситуацію щодо ліквідації небезпеки каменепаду.

18.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250