"Дорожній контроль" хоче посадити заступника начальника ДАІ Києва

Як повідомляє портал активістів, ДАІ двічі проігнорувала інформаційні запити, які прямо стосувалися розслідування злочинів скоєних інспекторами Блажченко і Павленко.

Паралельно з позовними заявами, "Дорожній контроль" направив до органів МВС заяви з проханням залучити працівників ДАІ Оболонського р-ну до відповідальності за не відповідь на інформаційні запити.

Дані заяви були передані на розгляд в УДАІ м. Києва звідки прийшло дві відповіді за підписом заступника начальника Федосова Ю.О. У своїх листах Федосов повідомив, що наші звернення не відповідають дійсності оскільки ДАІ нібито дало відповіді на всі запити.

Проте, ще до висновків Федосова, Окружний адміністративний суд Києва встановив, що ДАІ відповіді на запити не давала, а отже - наступні висновки УДАІ Києва - брехливі.

У зв'язку з цим, "Дорожній контроль" звертається до прокуратури м. Києва з вимогою порушити кримінальну справу стосовно Федосова Ю.О. за ст. 366 КК України (Внесення в офіційні документи завідомо неправдивої інформації).

Нагадаємо, що зараз проходять два судових процеси за позовами до Федосова. Замначальника ДАІ найняв собі приватного адвоката, щоб відбиватися від "Дорожнього контролю".

Під час дискусії на одному з інтернет-форумів за даними позовами, людина яка представилася адвокатом Федосова, пригрозила керівнику "ДК" розбити обличчя.

18.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250