В Одесі пройшов зліт раритетних "Жуків"

У суботу в Одесі пройшов зліт раритетних «Жуків». Володарі 40-річних авто зустрілися біля пам'ятника Тарасу Шевченку та проїхали колоною до Воронцовського палацу, поряд з яким і покрасувалися кілька годин. Всього машин було 10. Примітно, що цього року до одеських «жуководів» приєдналися гості з Пітера. «Щоб прийняти участь у зльоті, хлопці на 2 машинах проїхали близько 2000 тис. км», - розповідає організатор Анастасія Сєдих.

На Приморському бульварі було оголошено голосування за кращого «Жука». «Приз «Золотий жук» взяв новачок нашого клубу «жуководів» на жовтій машині з чорними крилами. Він придбав її тільки в цьому році», - говорить Анастасія. А третє місце зайняв ексклюзивний для Одеси фіолетовий жук з правим кермом.

За словами глави Одеського клубу жуків, у Південній Пальмірі зараз близько 20 раритетних VW Beatle, при цьому на ходу - не більше 10, найстаріша - біле авто 1968-го року. «У нас виникають постійні проблеми з технічним станом. Деталі можна замовити тільки по інтернету, і чекати їх доводиться досить довго, - каже Анастасія, - тому більшість часу машини стоять в гаражах».

22.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250