ДАІ оштрафувало понад 400 пішоходів

За час проведення цього заходу співробітники ДАІ склали 223 протоколи на громадян, які грубо порушували правила переходу вулиці. Кожному з порушників доведеться заплатити штраф від 51 до 85 гривень. За словами в.о. начальника управління столичної Державтоінспекції Ігоря Опанасенко - «Інспектори протягом тижня контролювали не тільки пішоходів, а й водіїв, які порушували правила проїзду пішохідних переходів. Тільки при проведенні цього заходу було виявлено 148 водіїв-порушників. Але їм доведеться заплатити значно більший штраф - від 255 до 340 гривень.

Проте справа, звичайно, не в сумах штрафів, а в тому, що багато водіїв і пішоходів зрозуміли - порушувати правила небезпечно. Варто зазначити, що крім складання протоколів багато порушників (за бажанням) змогли переглянути відеоролики з безпеки дорожнього руху».

З'ясувалося, що найбільше пішоходів - порушників у Шевченківському, Голосіївському і Оболонському районах Києва, а порушників водіїв - у Дніпровському, Печерському районах.

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством у разі, якщо дії учасників дорожнього руху спричинили створення аварійної ситуації, то для пішоходів штраф збільшується до 170-255 гривень. Що стосується водіїв, то для них у таких випадках штрафні санкції зростають до 850 гривень. До того ж водія можуть позбавити права керування автомобілем на термін від 6 до 12 місяців. В обох випадках рішення про покарання приймає суд.

22.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250