Chery покаже екологічний електромобіль на Столичному автошоу

Одну з останніх новинок китайської компанії Chery - екологічний електромобіль Chery M1 EV (Electrical Vehicle), яка раніше була представлена на Шанхайському автосалоні, вже у вересні можна буде побачити в Україні на Столичному автошоу. Про це повідомили в компанії.

Свій перший серійний електромобіль компанія Chery планує продавати в Китаї під преміальним брендом Riich.

Існує кілька різних модифікацій електромобіля М1. В одній з них для збільшення запасу ходу використовується бензиновий двигун, який підзаряджає акумулятори під час їзди. Завдяки цьому при повністю заряджених батареях електромобіль може проїхати 300 кілометрів, - запевняють інженери компанії.

"Чистий" же електромобіль моделі М1 оснащений 54-сильним електродвигуном, який працює від комплекту літій-іонних акумуляторів. Без підзарядки Сhery M1 проходить 150 кілометрів. Також електромобіль оснащений системою рекуперації енергії при гальмуванні, тобто при гальмуванні електродвигуни починають працювати як електрогенератори. Максимальна швидкість машини - 120 кілометрів на годину.

Повна зарядка батарей від звичайної домашньої розетки займе від 6 до 8 годин, а на 80-відсоткову заправку за допомогою спеціальної станції потрібно лише півгодини.

Як повідомлялося раніше, Chery спільно з американським виробником батарей Better Place ведуть розробку електромобіля зі змінним акумулятором, а також гібридних силових установок, в яких використовуються роторно-поршневі двигуни Ванкеля. Основні переваги цих двигунів нового покоління - висока питома потужність, відмінні динамічні характеристики і надзвичайна компактність.

22.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250