У столиці проходить рейд «Увага! Діти на дорозі!»

З 20 серпня по 20 вересня в Києві проходить рейд, головною метою якого є збереження життя та здоров'я дітей на дорогах.

Улітку більшість дітей відпочивають, як правило там, де транспорту мало: в селі, на дачі чи біля моря, - говорить Ігор Опанасенко в.о. начальника столичної ДАІ. - Напередодні в столицю повернуться тисячі дітей, які за цей час відвикли від інтенсивного руху і, звичайно ж забули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі: перш ніж перейти дорогу необхідно зупинитися, подивитися наліво і направо.Также варто акцентувати увагу маленьких пішоходів, що навіть по зебрі потрібно переходити дорогу, переконавшись, що всі машини зупинилися.

Необхідно врахувати, що у дітей нинішнього покоління немає страху перед транспортом і тому вони часто не замислюються про те, як вести себе на дорозі. І ось результат: з початку нинішнього року в автопригодах на столичних дорогах одна дитина загинула, та 111 отримали травми.

Щоб запобігти можливим нещасні випадки з маленькими пішоходами столична Державтоінспекція оголосила про проведення рейду "Увага! Діти на дорозі!".

В ході цих заходів інспектори ДАІ будуть чергувати біля шкіл, прилеглих до проїжджої частини. Це безумовно підвищить дисципліну і водіїв, і маленьких пішоходів. А першого вересня - в "День знань", наші співробітники разом із педагогами в усіх навчальних закладах проведуть уроки дорожньої грамоти.

Дітям, які будуть дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі співробітники ДАІ вручать значки - флікери. Вони відбивають світло в темний час доби. Таким чином водієві легше помітити дитину на дорозі.

А для маленьких порушників передбачений дещо інший "подарунок" - повідомлення батькам. Окрім інформації, на ньому будуть надруковані основні правила поведінки на дорозі, які буде корисно почитати і дорослим і дітям.

23.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250