Нова Toyota Camry з'явиться в Києві наприкінці жовтня

Toyota Camry нового покоління з'явиться в автосалонах Києва наприкінці жовтня 2011 року. Ціна новинки залежить від комплектації і коливається від $ 30,05 тис. (2,5 літра, 6-ступінчастий автомат, комплектація комфорт) до $ 52,4 тис. (3,5 літра, 6-ступінчастий автомат , комплектація преміум).

Нова Camry поставляється з двигунами останнього покоління - 2,5 л (витрата палива в змішаному циклі 7,8 л на 100 км) і 3,5 л (витрата палива в змішаному циклі 9,3 л на 100 км). Силові агрегати оснащуються автоматичною шестиступінчастою КПП з можливістю ручного перемикання передач.

Серед особливості новинки: рульове колесо з електрорегулюванням по куту нахилу і вильоту, підігрів передніх і задніх сидінь, камера заднього виду, преміум аудіо система JBL з жорстким диском + можливість управління музикою і 3-зонним клімат-контролем з другого ряду сидінь. Camry нового покоління також опціонально оснащується поворотними ксеноновими фарами AFS.

Нова Camry оснащена 9-ю подушками безпеки (в максимальних комплектаціях). Серед заходів захисних - протиударна будова кузова, бічні протиударні балки дверей, укріплена центральна стійка і енергопоглинаючі бампера.

25.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250