Chery представить в Україні три оновлені моделі

Компанія CA Automotive, офіційний дилер автомобілів Chery в Україні, у вересні презентує оновлені моделі Сhery Tiggo і Chery Elara, а також модифікації Сhery BEAT з AMT. Старт продажів новинок на українському ринку запланований на початок 2012 року. Про це повідомили в компанії.

У Chery Tiggo зазнали змін передній бампер і грати радіатора, відчутно збільшено простір салону моделі. Оновлені фари головного світла зі світлодіодами.

Найбільш істотні зміни торкнулися технічної частини: 1,6-літровий двигун сімейства ACTECO з подвійним механізмом зміни фаз газорозподілу (DVVT). Технологія DVVT дозволяє управляти фазами відкриття/закриття впускних і випускних клапанів залежно від режиму їзди і навантаження на двигун. В результаті потужність двигуна збільшиться на 12%, динаміка розгону - на 10%.

На першому етапі оновлений Tiggo буде поставлятися з уже відомим українському споживачеві двигуном ACTECO об'ємом 1,8 л. (132к.с., 170Нм/4300 об. хв). Оновлений Chery Tiggo буде комплектуватися не тільки механічною КПП, а й сучасним варіатором (CVT). CVT - безступінчата автоматична коробка передач, що забезпечує плавність ходу автомобіля, в порівнянні із звичайним "автоматом".

Сhery Elara (E5) обладнаний системами ABS + EBD, оснащений двигунами об'ємом 1,8 L і 1,5 L. Двигун об'ємом 1,8 L має номінальну потужність 131,9 к.с з максимальним крутним моментом 170 Н/м, а двигун 1,5 L з номінальною потужністю 108 к.с має максимальний обертовий момент 140 Н/м.

Багатоважільна незалежна підвіска забезпечує плавність ходу і керованість Сhery Elara. На першому етапі новинка буде продаватися з механічною трансмісією.

Сhery Beat вийде модифікацією з "автоматом" (АМТ). Головний плюс АМТ - такий же, як і з механічною трансмісією, витрата палива. У компанії розраховують, що модифікація з "автоматом" збільшить аудиторію Сhery Beat.

29.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250