"Регіонали" хочуть зібрати по 300 грн з одеських автомобілістів

Одеські «регіонали» пропонують ввести систему паркувальних абонементів. Про це в ефірі телеканалу «Глас» повідомив керівник фракції Партії регіонів в Одеській міській раді Геннадій Труханов.

За його словами, така система передбачає, що на початку року власник авто оплачує річний абонемент на паркування, який за попередніми підрахунками коштуватиме не дорожче 300 гривень.

Цей абонемент у вигляді стікера буде розміщений на авто, швидше за все, на лобовому склі, і протягом року його власник має право паркувати машину в межах міста безкоштовно. У місті, де зареєстровано 200 тисяч машин, така система, на думку політиків, може вивести паркувальний бізнес із тіні і принести значний дохід у міську казну.

«Якщо ми візьмемо за основу 300 гривень на рік і 100 тисяч машин для простоти підрахунку. Якщо вони на рік куплять абонемент, ми отримуємо 30 млн гривень до бюджету на початку року. Якщо оплатять всі 200 тисяч ми отримуємо 60 млн гривень. Сьогодні - для довідки - у бюджеті на 2012 рік заплановано 60 млн на соціальні сфери. Що ми отримуємо? Тільки лише від оплати парковок ми гарантовано маємо гроші в бюджеті на виконання всіх соціальних програм», - прокоментував Труханів.

29.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250