В українських салонах російський Kia Rio з'явиться взимку

У Росії новий бюджетний седан Rio буде продаватися з 1 жовтня, а в Україну нові Kia привезуть тільки взимку.

Виробництво нового Kia Rio стартувало 15 серпня на заводі Hyundai під Санкт-Петербургом, де з початку року випускається одноплатформені Hyundai Solaris (Accent).

До кінця року на експорт відправлять тисячі седанів російського складання, з яких левова частка дістанеться саме Україні. Про це журналістам повідомив глава комітету з інвестицій та стратегічним проектам Олексій Чичканов.

У Росії прийом замовлень на новий Kia Rio розпочнеться 1 вересня, дилерам машини розвезуть до 1 жовтня. Ціни, проте, досі не оголошені. Відомо лише, що автомобіль буде доступний в чотирьох комплектаціях - Comfort, Luxe, Prestige і Premium. У самій доступної версії вже в «базі» будуть присутні кондиціонер, бортовий комп'ютер, центральний замок, ABS. Двигуни ті ж, що і на Accent: бензинові, обсягом 1,4 л і 1,6 л. Коробки - "механіка" і чотириступінчасті "автомати".

За попередньою інформацією, новий Kia Rio в Росії не буде значно відрізнятися від вартості Акценту. Незважаючи на різне позиціонування по інших моделях, відмінності в цінах будуть лише за вартістю опцій. В активі Kia Rio буде і ще одна перевага - семирічна гарантія. Які ціни будуть для України, також поки немає ясності, сторони ведуть переговори.

Не оголосять українські ціни і на початку вересня на Столичному автошоу, де вперше публічно покажуть новий Rio. Ясність з'явиться не раніше грудня, коли автомобілі надійдуть до дилерської мережі і стануть зрозумілі всі витрати.

29.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250