ЗАЗ Sens із заводським ГБО буде представлений на Столичному Автошоу

Для шанувальників автомобільної культури і прихильників бренду ЗАЗ раді повідомити, що під час Столичного Автошоу 2011, з 9 по 11 вересня, на території найбільшого дилерського центру в країні - «Автоцентру на Столичному», буде представлений автомобіль ЗАЗ Sens із заводським ГБО!

Вітчизняний виробник, прагнучи задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів, робить усе можливе, щоб подарувати шанувальникам автомобілів ЗАЗ можливість їздити більше, а витрачати менше!

Вперше справжні «народні обранці» - автомобілі Ланос і Сенс - будуть виходити з конвеєра вже з заводським ГБО!

Тепер Вам не потрібно додатково витрачати кошти на купівлю та встановлення газобалонного обладнання, шукати кращих в цій справі, сумніваючись в якості проведених робіт, тому що вже в серпні в автосалонах дилерської мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» з'явився автомобіль Сенс з ГБО, інстальованому вже на Запорізькому автомобілебудівному заводі. А трохи пізніше очікується беззмінний лідер продажів протягом 5 років - Ланос з газобалонним обладнанням, встановленим фахівцями ЗАЗ. Використання передових технологій, заводських потужностей і досвід висококваліфікованих фахівців - це далеко не весь перелік аргументів "за" придбання автомобіля з заводським ГБО!

31.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250