Знижка 15% на встановлення ксенонового світла фар у Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада»

З 3 по 31 січня 2011 року в Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» продовжує діяти акція «Хай буде світло!», в рамках якої власники авто можуть встановити на Toyota ксенон і біксенон за привабливою ціною *.

Не секрет, що зима в українських широтах зазвичай супроводжується не тільки снігом, але також дощами й сильними туманами. У таких непростих погодних умовах подвійно важливо подбати про те, щоб в темний час доби бачити за кермом так само добре, як і в ясну сонячну погоду.

У Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» врахували таку необхідність і з 3 по 31 січня 2011 пропонують власникам Toyota скористатися 15% знижкою на саму популярну послугу в зимовий період - установку ксенона чи біксенона **.

Звертаємо увагу автовласників, що у вартість установки ксенону в «Віді Автострада» входить безкоштовна регулювання фар і гарантія на обладнання:
Toyota Auris, Corolla, Camry і RAV4, установка на ближній або / і на дальнє світло - 1473 грн, або в протитуманні фари - 1688.9 грн / комплект;
LC 150, Hilux, Highlander, Avensis і LC 200 - установка на ближній або / і на дальнє світло або в протитуманні фари - 1688.9 грн / комплект;
Yaris і LC 120 - установка біксенонові лампи 2124.6 грн / комплект, протівотуманнние фари - 1688.9 грн / комплект.

Фахівці «ВіДі Автострада» виділяють ряд переконливих переваг ксенону перед звичайними галогенними лампами.

По-перше, з початком зимового сезону водії напевно вже на власному досвіді встигли відчути, як нелегко в умовах підвищеної вологості і короткого світлового дня зберігати безпеку і вже тим більше комфорт, будучи за кермом.

І тут на допомогу приходить ксенон! Високоінтенсивні промені ксенонового світла в 2,5 рази інтенсивніше галогенових, не розсіюються в тумані і краплях дощу, а проходять крізь них, зберігаючи яскравість і забезпечуючи видимість авто іншими водіями.

Світіння потужного ксенону рівносильно нормальному денному освітленню, а завдяки особливому спектральному складу ксенонового світла водій зможе бачити об'єкти на проїжджій частині та узбіччях дороги (включаючи дорожні знаки) на значно більшій відстані, уникне зайвої напруги очей і збереже уважність протягом тривалого часу.

По-друге, ксенон відрізняється високою економічністю і довгим терміном експлуатації. Термін роботи лампи Ксенону складає в середньому 4 роки (близько 3000 годин), галогенною лампи - в середньому до 400 годин. ***  До того ж, геометрія освітленої ділянки дороги значно краще завдяки більш широкому пучку світла ксеноновим фари.

Якісний ксенон - невід'ємний атрибут дорогих автомобілів, що надає «чотириколісному другові» виразний і стильний вигляд і недвозначно заявляє про статус свого власника.

Таким чином, більша світловіддача і оглядовість, економічність, довгий термін служби, а саме головне - максимальна безпека і комфорт на дорозі визначають необхідність установки ксенону в офіційному сервісному центрі.

* Знижка в 15% поширюється як на роботи, так і на запасні частини

** Знижки по картках Програми Лояльності на час акції не діють

*** При експлуатації автомобіля в темний час доби протягом 2 годин

09.01.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250