Українська армія отримала нові вантажівки

Відповідно до прес-релізу, відповідний наказ глави оборонного відомства Михайла Єжеля "Про прийняття на озброєння Збройних Сил України автомобілів підвищеної прохідності КрАЗ-5233ВЕ і КрАЗ-5233НЕ" датований 23 серпня.
краз-5233Нові автомобілі призначені для заміни вантажівок Урал-4320, КамАЗ-4310 та їх модифікацій, які морально і фізично застаріли, а також підвищення рівня уніфікації військової автомобільної техніки та бойової готовності військових частин видів Збройних сил.

Таким чином, тепер статус базових автомобілів української армії мають багатоцільовий повнопривідний КрАЗ-6322, поставлений на озброєння в 2008 році, і КрАЗ-5322.

"Постановка автомобілів на озброєння нашої армії, насамперед, означає гарантовані закупівлі техніки тільки у "АвтоКрАЗу" - вітчизняного виробника. Тобто автомобільна техніка у підрозділах повинна бути на шасі КрАЗ - без тендерів і конкурсів, а обсяги закупівель будуть залежати від фінансування", - зазначили в компанії.

При цьому в прес-службі додали, що міністерство може купувати автомобілі зарубіжних виробників, але тільки того класу, які не випускає "АвтоКрАЗ".

Автомобіль підвищеної прохідності КрАЗ-5233ВЕ та його модифікації призначений для оперативної доставки особового складу військових частин, підрозділів спеціального призначення, а також різного устаткування, артилерійських систем калібром до 152 мм, комплексів зв'язку та радіоелектронної боротьби.

01.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250