Кабмін дозволив змінювати права без іспитів

Кабінет Міністрів України вніс зміни до положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Відповідну постанову схвалено на засіданні уряду 31 серпня 2011 року.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, порядок видачі посвідчення водія і допуск громадян до управління транспортними засобами, враховуючи внесені зміни в положення істотно спрощується. До прийняття зазначеної постанови особам, що за останні 12 місяців не керували транспортними засобами, обмін посвідчень водія проводився після складання теоретичного і практичного іспитів.

З метою спрощення процедури обміну водійських посвідчень, виникла необхідність у проведенні обміну посвідчення водія без здачі іспитів, незалежно від терміну, протягом якого особа не керувала транспортним засобом. У зв'язку з цим і було підготовлено зазначену постанову.

Прийняття цього нормативно-правового акта дозволило значно спростити порядок обміну водійських посвідчень, це сприяє поліпшенню процесу обслуговування громадян при обміні зазначених документів, зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 14 серпня вступив в силу закон про скасування техогляду. Він передбачає скасування обов'язкового техогляду для приватних легкових автомобілів (крім автомобілів-таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку).

02.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250