В Україні трактори й комбайни оснастять GPS

Сільськогосподарська техніка в Україні з січня наступного року буде оснащена системами GPS, що дозволить в режимі онлайн відстежувати інформацію про те, як проходять посівні роботи в регіонах України і як проходить збір врожаю.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв у ході візиту в державну наукову установу Український НДІ прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорєлова.

"З 1 січня наступного року ви будете чітко знати по всій Україні, яка у вас буде врожайність, скільки ви посіяли, скільки не посіяли", - сказав перший віце-прем'єр.

За словами Клюєва, на сьогоднішній день проводиться робота Космічним агентством по оснащенню системами GPS необхідної техніки.

"Ми запустили український супутник. Він уже на орбіті .., і тепер сільське господарство з наступного року буде мати всю інформацію. Ви захочете дізнатися, що посіяли в Харківській області, - ви замовили цю інформацію, і в режимі реального часу, в режимі онлайн ви отримаєте цю інформацію», - підкреслив перший віце-прем'єр.

За його словами, таке вдосконалення не буде проблемним, оскільки воно не є дорогим.

05.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250