Колесніков: Маршрутки зникнуть з великих міст через 3-4 роки

Через 3-4 роки у великих містах Україні зникнуть маршрутні таксі малої місткості. Вони будуть повністю замінені на великі комфортабельні автобуси. Про це заявив сьогодні, 5 вересня, віце-прем'єр-міністр-міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков під час прес-конференції за підсумками роботи галузі за літній період і за 8 місяців 2011 року.

За його словами, потужності Львівського автобусного (ЛАЗ) та Луцького автомобільного (ЛуАЗ) заводів здатні забезпечити оновлення всього автобусного парку України.

"Маючи два таких надпотужних заводи ми взагалі весь автобусний парк Україні - якщо запустити ці заводи на повну потужність - можемо оновити за три роки", - зазначив Борис Колесніков.

"Ті, хто купує маршрутки, повинні розуміти, що через 3-4 роки цього виду бізнесу у великих містах не буде, тому не варто і вкладати інвестиції", - сказав Колесніков.

За словами Бориса Колесникова, стимулом для приватних автоперевізників купувати автобуси великої місткості буде компенсація державою відсотків за кредит. "При покупці українських автобусів держава платитиме за автоперевізників кредитні відсотки. Це наша допомога не лише Києву, але і всім містам", - підкреслив віце-прем'єр-міністр України.

05.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250