В Україні арештовані викрадачі престижних автомобілів в Євросоюзі

Співробітники ГУБОЗ МВС України в ході проведення спецоперації ліквідували злочинну групу, члени якої займалися викраденням дорогих автомобілів на території країн Євросоюзу.

Як повідомив заступник начальника ГУБОЗ Віталій Стрижак, в ході спецоперації в шести регіонах України одночасно проведено більше 20 обшуків, у ході яких вилучено понад десятка викрадених переобладнаних престижних автомобілів, засоби зв'язку, спеціальну техніку, призначену для заволодіння транспортними засобами (сканери автосигналізацій, комп'ютери, ноутбуки , пристрої для глушіння сигналів GPS і пристрої визначення місцезнаходження автомобілів).

За інформацією оперативників, ОПГ має свої осередки не тільки в Україні, а й за її межами. У МВС розповіли про схему, за якою діяли зловмисники. Спочатку в одній з країн Євросоюзу викрадали престижний автомобіль. Потім з українськими документами і номерними знаками аналогічного транспортного засобу контрабандним шляхом він ввозився на територію України.

В даний час троє активних учасників міжнародної злочинної групи заарештовані. Головним слідчим управлінням МВС України відносно них порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу Україні.

Зараз ГУБОЗ МВС України спільно з правоохоронними органами країн, в яких викрадалися згадані автомобілі, вживають заходів з викриття та затримання всіх учасників транснаціонального угруповання.

07.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250