В Україні вперше представлять Mercedes-Benz за 1 млн євро

Сьогодні у Львові на Ярмарку спорту, що проходитиме на території парку ім. Б. Хмельницького з 10:00 до 16:00, вперше в Україні німецький автоконцерн Mercedes-Benz представить автомобіль за 1 млн євро.

«Ярмарок спорту приймає всі види спорту. Зокрема, автоспорт належить до одного з найпопулярніших видів спорту. Отже, кожен гість ярмарку буде мати можливість сфотографуватися і ознайомитися з начинкою представленого автомобіля», - зазначили організатори заходу.

Як розповів директор Ярмарку спорту Олексій Кучеренко, Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss - це плід спільного вкладу технологій Mercedes-Benz, спортивного характеру McLaren і натхнення легендарного Стірлінга Мосса.

«Мосс є переможцем автомобільної гонки Mille Miglia. У 1955 році він встановив рекорд швидкості на автомобілі 300SLR, випередивши своїх суперників на 30 хвилин», - зазначив Кучеренко.

«Машина викликає бажання до швидкості, комфорту, дизайну. Це один з найбезпечніших автомобілів. За чотири секунди автомобіль може загальмувати з 200 км на годину до нуля. Новітнє авто має восьмициліндровий 5,5 літровий двигун потужністю 650 к.с. У світі є всього 75 екземплярів цього автомобіля. Ми раді вперше представити цей автомобіль в Україні саме у Львові на Ярмарку спорту. Наша компанія сподівається, що це надихне молодь до нових звершень і спонукає їх займатися спортом», - додав директор автосалону Mercedes у Львові Євген Щур.

До слова, початкова вартість автомобіля була 750 тис. євро, але за рік ціна виросла до 1 млн.

Крім Mercedes-Benz SLR, на Ярмарку будуть представлені ралійний позашляховик категорії Т2, який бере участь у Кубку світу з ралі.

Організатори ярмарку спорту - громадське об'єднання «Самопоміч» та управління внутрішньої політики Львівської міськради спільно зі спортивними федераціями Львова.

08.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250