Фінал першого чемпіонату України з drag racing-пройде в Харкові

17 вересня на військовому аеродромі в м. Чугуїв (Харківська область) в рамках фестивалю «AdrenalinFest» пройде фінал чемпіонату України з drag racing-- гонок на прискорення.

За словами організаторів, це перші в історії країни офіційні змагання з цього виду спорту.

Організатори змагань переконані, що легалізація дрег-рейсингу сприятиме зниженню інтересу до стихійних авто-перегонів і підвищенню рівня безпеки на українських дорогах.

Завдання «AdrenalinFest», в рамках якого проходить чемпіонат України, полягає в тому, щоб вивести нашу країну на міжнародну арену дрег-рейсингу. Переможці чемпіонату 2011 року будуть представляти Україну на міжнародних змаганнях, які пройдуть наприкінці вересня в Росії.

 У програмі «AdrenalinFest» - тюнінг-шоу автомобілів, мото-шоу, конкурси для учасників та гостей, призи, концерт зірок шоу-бізнесу. Очікується близько 10 тисяч глядачів. У відкритті фестивалю та нагородженню призерів передбачається участь президента Автомобільної федерації України, голови департаменту авіації МНС України Євгена Червоненко. Ведучий фестивалю і коментатор змагань - гоночний пілот, випробувач, шоу-мен Олексій Мочанов.

12.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250