У Криму відкрили "дорогу в майбутнє": чотири смуги і проїзд без пробок

У Севастополі відбулося офіційне відкриття дворівневої дорожньої розв'язки в районі 5-го кілометра Балаклавського шосе. Місцеві водії та гості міста-героя вже зневірилися побачити тут широку дорогу і новенькі відбійники - адже будівництво обіцяли завершити ще до кінця 2009-го. Але свої корективи внесла фінансова криза, і будівництво довелося заморозити.

Положення вдалося змінити лише цього літа: місцева адміністрації змогла у керівництва країни «випросити» гроші з держбюджету. «Без підтримки президента країни ми б тут зараз не стояли, - каже губернатор Севастополя Володимир Яцуба. - Низько вклоняюся дорожнім будівельникам «Укравтодору». Працюючи день і ніч, протягом місяця вони освоїли 61 мільйон гривень. Ми відкрили не просто розв'язку. Це - дорога в майбутнє Севастополя».

За три останні місяці було виконано значно більше, ніж за попередні два роки. Будівельники зізнаються: «Для того щоб вкластися в терміни, працювали у кілька змін, фактично цілодобово». Юрій Ковалевський на своїй машині кожен день добирається на роботу з Балаклави до Севастополя: «Раніше доводилося довго стояти в пробках, щоб проїхати цю ділянку дороги. Особливо на вихідних. Тепер же, сподіваюся, дві смуги в кожному напрямку дозволять істотно розвантажити транспортний потік.

Головне, щоб робота виявилася якісною, а будівельний матеріал - міцним, і дорога в найближчому майбутньому не стала схожа на хвилясту пральну дошку, як це у нас іноді буває». За словами голови Севастопольської міськради Юрія Дойникова, транспортна розв'язка в 4 рази підвищила пропускну здатність дорожньої артерії - з 10 тисяч автомобілів на добу до 40 тисяч.

А побувавший на відкритті розв'язки голова державної служби автомобільних доріг України Володимир Демішкан пообіцяв, що це не останній дорожній проект для Севастополя. Уже в найближчі дні дорожники почнуть прокладку об'їзної траси від проспекту генерала Острякова до селища Дергачі.

13.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250