В Україні ще один банк кредитує автомобілі з нульовим авансом

Купувати автомобілі в мережі Групи компаній «АІС» стає ще більш вигідно. Днями список кредитних програм поповнився унікальною пропозицією від «Всеукраїнського Банку Розвитку» (ВБР). Це вже друга партнерська угода Групи компаній «АІС» і відомого банку, яке дозволяє купувати автомобіль без початкового внеску на тривалий термін.

Фінансових інститутів, що кредитують покупців без авансового платежу на термін від 7 до 10 років, в Україні одиниці. Завдяки багаторічному і успішному досвіду роботи в сфері кредитних продажів Групі компаній «АІС» вдалося заручитися підтримкою кращих гравців фінансового ринку, які готові запропонувати покупцям найвигідніші умови покупки автомобіля в кредит. Як результат - найбільша кількість банків-партнерів, величезний вибір кредитних програм, найвищі показники за часткою автомобілів, реалізованих в кредит.

Група компаній «АІС» у співпраці з «Всеукраїнським Банком Розвитку» підготувала для покупців нову кредитну програму з привабливими умовами. Тепер придбати автомобіль будь-якої легкової марки можна з початковим внеском від 0% і на термін до 7 років. Після «Астра Банку» це другий серед банків-партнерів Групи компаній «АІС», який видає кредит при відсутності авансового платежу і на тривалий термін. Річна ставка по кредиту становить 16,8%.

При цьому ВБР істотно розширив свою регіональну мережу. На сьогоднішній день банк представлений у наступних областях: Київській, Чернігівській, Дніпропетровській Львівській, Харківській, Донецькій, а також у Сімферополі

На даний момент для покупки легкових автомобілів SsangYong, Geely, Citroеn, Chevrolet Niva, УАЗ, ВАЗ клієнти можуть скористатися будь-якою пропозицією від 16-ти банків-партнерів Групи Компаній «АІС», кількість пропонованих кредитних програм - понад 50.

Ще одна перевага покупки автомобіля в мережі Групи компаній «АІС» - участь у Програмі Автолояльності «АІС», яка дозволяє економити до 15% на запасні частини, послуги СТО, продуктах страхування. В рамках Програми Автолояльності клієнт забезпечується якісними послугами асистанського сервісу - безкоштовної інформаційної та технічною підтримкою в дорозі.

Детальніше про автомобілі, фінансові програми придбання, страхування можна дізнатися по телефону інформаціонной лінії: 0-800-501-222 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).

22.09.2011

рекламный баннер 300 на 250