Могильов обіцяє, що справність легковиків перевіряти не будуть

Міністерство внутрішніх справ виключає, що закуплені відомством станції діагностики технічного стану транспортних засобів будуть використовуватися для перевірок технічного стану приватного автотранспорту.

Про це сказав на прес-конференції міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

За його словами, дані кошти ні в якому разі не будуть використовуватися для перевірок на дорогах приватного транспорту, так як закон забороняє це.

"З метою перевірки транспортних засобів, які перевозять пасажирів, ми й закупили техстанції", - сказав міністр.

Він зазначив, що за допомогою цих станцій, які закуплені по одній на область, будуть перевірятися, зокрема, автобуси, таксі, а також вантажівки, що перевозять вантажі.

Після того, як президент Віктор Янукович 8 липня підписав закон, який скасував техогляд для приватних транспортних засобів, у ЗМІ з'явилася інформація про закупівлю відомством мобільних станцій діагностики.

При цьому висловлювалися припущення, що за допомогою цієї техніки будуть здійснюватися перевірки техстану приватних автомобілів.

Як повідомлялося, 13 серпня вступив в силу закон, що передбачає скасування обов'язкового техогляду для приватних легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів.

24.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250