Мотор-шоу вантажівок стартувало в Києві

Сьогодні, 28 вересня, відкриває свої двері 7-й Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів ТIR-2011. Мотор-шоу буде проходити на території Міжнародного виставкового центру в Києві і триватиме до 30 вересня.

Як повідомили організатори автосалону, традиційно серед експонентів ТIR-2011 - основна група світових виробників магістральних тягачів, вантажної, комерційної та спеціалізованої автотехніки. Свої стенди тут розмістили такі компанії як MAN, Huindai Truck, Iveco, Renault, КрАЗ, КамАЗ, МАЗ, БАЗ, ГАЗ, Koegel, Higer.

Вперше в автосалоні бере участь сербський виробник вантажних автомобілів, причепів, автобусів і спеціальної техніки FAP (Fabrika automobila Priboj).

В цілому в автосалоні братимуть участь близько 100 компаній.

Група компаній АІС представить на TIR-2011 експозицію з шести спеціальних автомобілів на платформі ГАЗ. Зокрема, мобільний магазин, автогідропідйомник, кранманіпуляторную установку, европлатформу, молоковоз і автомобіль для активного відпочинку "Мисливець".

ВАТ КамАЗ представить 4 новинки - зразки модернізованого рестайлінгового модельного ряду. Як очікується, великий інтерес у публіки викликає самоскид КамАЗ-65201 (8х4) модернізованої конструкції, оснащений рестайлінговою кабіною з поліпшеними експлуатаційними властивостями. Автомобіль-самоскид оснащений потужним 400-сильним дизельним двигуном 740.63-400 рівня Євро-3, а також коробкою перемикання передач ZF 16S1820.

Виставкою-супутником автосалону TIR є АвтоТехСервіс-2011. Експозицію 21-го за рахунком зборів пропозицій для автомобільного сервісу складають компанії, що представляють сервісне обладнання і технології ремонту, інструмент, запасні частини і складові для автотехніки.

Одночасно з вантажним автосалоном пройдуть традиційні виставки Транспорт + Логістика-2011 і ІнтерСклад-2011.

28.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250