Renault буде трансформувати автомобілі в Україні

Компанія Renault запускає в Україні новий бізнес-напрям - трансформація автомобілів. Про це заявив генеральний директор Рено Україна Марк Леграсье, під час презентації стенду Renault на автосалоні TIR-2011 у Києві.

За словами представників Рено Україна, мова йде про випуск на основі шасі вже існуючих комерційних автомобілів Renault різних модифікацій спеціального призначення, в залежності від потреб держустанов чи бізнесу.

Як пояснила менеджер з комерційних автомобілів Рено Україна Оксана Борейко, трансформацією автомобілів Renault будуть займатися вітчизняні підприємства. У свою чергу Рено Україна візьме на себе зобов'язання по сертифікації компаній відповідальних за виробництво, навчання персоналу та розвиток сервісної мережі.

Як розповіли представники Рено Україна, компанія вже має ряд замовлень на трансформацію авто і вважає цей напрямок перспективним. Наприклад імпортер вже поставив Міністерству Внутрішніх Справ України 120 трансформованих автомобілів Kangoo Patrol. Ще 120 таких автомобілів буде передано відомству до кінця листопада.

Крім того, компанія Рено Україна спільно із Львівським автобусним заводом (ЛАЗ), працюють над проектом - карета швидкої допомоги на базі автомобіля Renault Master.

За словами Оксани Борейко, мета компанії зробити трансформовані автомобілі доступнішими за рахунок локального виробництва.

За словами директора з маркетингу Рено Україна Ірини Гон, сервісна підтримка нового напрямку буде здійснюється в рамках програми Pro +., яка в Європі працює з 2009 року.

Уже в листопаді в Києві, на базі одного з дилерів компанії буде відкрито спеціалізований сервіс для трансформованих автомобілів. пізніше такі сервіси з'являться в усіх ключових центрах України.

01.10.2011

рекламный баннер 300 на 250