Great Wall офіційно повернувся в Україну

Сьогодні у Києві (вул. Димитрова, 51) відбулося офіційне відкриття першого монобрендового салону Great Wall в нашій країні, і це, за словами представників «Богдан-Індустрія», тільки початок. Вже підписано десять контрактів на відкриття салонів в інших містах-мільйонниках, а до кінця 2012 року мережа повинна розростися до 20 салонів.

На сьогоднішній день Great Wall представлений в Україні п'ятьма моделями: легковими Voleex C10 (110 000 грн) і Voleex C30 (від 109 000 грн), позашляховиками Haval H3 (від 148 800 грн) і Haval H5 (від 190 400 грн), а також пікапом Wingle 5 (від 168 000 грн). У 2012 році «Богдан-Індустрія» планує розширити модельний ряд, представивши ще один позашляковик - Haval H6, і два легкових автомобіля - Voleex C50 і Voleex C70.

«Ми вибрали найперспективніші моделі і впевнені, що вони сподобаються українцям, тому що Great Wall виробляє найякісніші автомобілі серед всіх китайських брендів, - говорить директор «Богдан-Індустрія» Борис Ткаленко. - До того ж, наші автолюбителі повинні гідно оцінити той факт, що Haval H5 і Wingle 5 оснащуються не тільки бензиновими, а й дизельними двигунами, а також автоматичною коробкою передач».

Що стосується обсягів продажів, то за три місяці 2011 року «Богдан-Індустрія» планує продати 150 автомобілів марки Great Wall. У 2012 році має бути реалізовано не менше 2000 примірників, а до 2017-го планується вийти на позначку 9000 машин на рік. «Це цілком реально», - вважає Борис Ткаленко.

У процесі обговорення знаходиться і питання виробництва автомобілів Great Wall на території України, проте він не буде стояти гостро до тих пір, поки не з'явиться ясність в обсягах продажів і загальної зацікавленості українців у продукції китайського бренду.

Нагадаємо, перше пришестя Great Wall в Україну закінчилося невдачею. Тодішній партнер китайської компанії, «Атлант-М Китайські автомобілі», не зміг зацікавити українських автомобілістів і забезпечити відповідний рівень продажів. На цей раз, за словами заступника генерального директора Great Wall Motor International Паркера Ши, ситуація зовсім інша.

«Ми багато працювали над тим, щоб знайти надійного партнера в Україні, і знайшли його в особі команди «Богдан-Індустрія», - сказав пан Паркер. - Ми бачимо, як вони зацікавлені в просуванні та продажу наших машин, і це, в свою чергу, надихає нас. Ми дуже сподіваємося, що автомобілі Great Wall будуть успішними у вашій прекрасній країні».

До речі, у приватній бесіді з Паркером Ши нам вдалося з'ясувати, що в повсякденному житті він користується автомобілем Great Wall Florid, і дуже задоволений його якістю і характеристиками. На жаль, в Україні ця модель продаватися не буде, тому перевірити слова пана Ши ми не зможемо, проте навіть ті машини, які вже зараз стоять в київському салоні Great Wall, дійсно залишають приємне перше враження.

Great Wall Motor Company Limited є першою великою приватною компанією в Китаї, чиї акції стали продаватися на фондовій біржі Гонконгу. Great Wall є власником акцій в 30 холдингах і дочірніх компаніях. У штаті компанії працює 42 000 співробітників.

Модельний ряд Great Wall включає три лінійки - позашляхову Haval, легкову Voleex і лінійку пікапів Wingle. Компанія сама є виробником таких важливих агрегатів, як двигуни і КПП. Виробнича база Great Wall складається з чотирьох заводів загальною потужністю 700 000 автомобілів в рік.

30.09.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250