Перший харківський трактор повернуть на огляд мешканцям міста

Сквер Радянської України в районі ХТЗ в Харкові, куди влада обіцяє перенести демонтований на площі Конституції пам'ятник проголошення Радянської Україні (відомий у народі, як «п'ятеро з ломбарду»), поповнить ще один експонат епохи СРСР.

Як пообіцяв мер Геннадій Кернес, незабаром у парку з'явиться і перший трактор, який зійшов з конвеєра Харківського тракторного заводу ще в 30-і роки минулого століття. Раніше символ найбільшого харківського підприємства стояв поруч зі Свято-Олександрівською церквою - на тому місці, де зараз красується новенький фонтан. Але після реконструкції його прибрали на задвірки.

«Ми враховуємо це питання при створенні проекту реконструкції скверу Радянської України та благоустрою селища ХТЗ, за підтримки підприємства ми повернемо цей трактор на огляд мешканцям району», - повідомив Кернес.

В ході реконструкції в сквері з'являться автомати з газованою водою - точна копія тих, які були в СРСР. За словами головного архітектора міста Сергія Чечельницького, таким чином чиновники хочуть «посилити» район ХТЗ.

03.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250