До Києва з'їжджаються рідкісні ретро авто і суперкари

У Києві 21-23 жовтня 2011 пройде 4-а найбільша в країні виставка-салон ретро і екзотичних автомобілів «Ретро і Екзотика Мотор Шоу» (Retro & Exotica Motor Show).

На осінній виставці вперше за всю історію України відбудеться масштабна зустріч автомобільних клубів. Це унікальна подія автомобільного життя, оскільки часто клуби не проводять спільні заходи.

Під одним дахом цінителям ексклюзивних автомобілів покажуть кращих представників провідних автоклубів країни. Найбільш рідкісні автомобілі представлять більше 10 клубів. Серед них: клуб Jaguar, Mercedes-Benz, Клуб автобудівників, Українське історико-технічне товариство, Клуб американських автомобілів «Детройт-клан». На заході будуть і клуби ретроавтомоблей: «Клаксон» (Бровари), «МАРК» (Дніпропетровськ), «Зроблено в СРСР» (Луганськ), «Хот-род фекторі» (Запоріжжя) та інші.

Також на виставці-салоні відвідувачам покажуть новинки виробників автомобілів преміум-класу, класичні авто з приватних колекцій, культові американські автомобілі 60-80 років, автомобілі, побудовані українськими фахівцями-ентузіастами, прекрасно збережені «янгтаймери» (автомобілі, випущені мінімум 25 років назад) , яким незабаром належить наступний етап - вони стануть олдтаймерами. У заході візьмуть участь близько 150 експонентів, що пропонують товари для колекціонерів та автолюбителів, антикваріат.

Загальна площа експозиції в павільйоні займе 4 тис. м ². Організатори очікують, що захід відвідають близько 50 тис. гостей, серед яких представники дипломатичних кіл, політичної еліти, шоу-бізнесу.

«Осіння виставка особлива тим, що крім презентації розкішних автомобілів, які раніше не представлялися широкій публіці, ми проведемо ряд безкоштовних навчальних семінарів про особливості реставрації рідкісних авто для колекціонерів і аматорів. До того ж виставка стала і соціально відповідальним заходом - ми організуємо відвідування експозиції для 150 дітей-сиріт з 5 обласних дитячих будинків. Проведемо виставку-продаж дитячих творчих робіт, виручені кошти від якої будуть передані дитячим будинкам області», - говорить Наталія Хорєва, директор виставки-салону «Ретро і Екзотика Мотор Шоу».

Організатори повідомили, що відвідувачів чекає велика розважальна програма. У виставковому залі працюватимуть аніматори, що залучають гостей у заходи. Також буде організований дитячий ігровий куточок, де відвідувачі виставки зможуть залишити розважатися своїх дітей на час відвідування експозиції.

Четверта найбільша виставка-салон ретро і екзотичних автомобілів «Ретро і Екзотика Мотор Шоу» (Retro & Exotica Motor Show) відбудеться 21-23 жовтня 2011 року в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

03.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250