У Криму масові поломки авто. Вони всі заправилися на одній АЗС

Скандал в Інкерманському районі Севастополя: на одній заправці працівники переплутали цистерни з бензином і дизпаливом, в результаті чого поламані 35 машин.

20 осіб вже написали заяву в міліцію.

Про це розповіла одна з потерпілих Олена Гур'єва. "Я їхала в Інкермані, заїхала на АЗС, заправилася, і приблизно через кілометр машина встала. Коли їхала, бачила, що вздовж узбіччя вже стояло кілька десятків машин. Незабаром стали вибиратися на евакуаторах. З'ясувалося, що власники усіх машин що поламалися заправилися на" Окко "в Інкермані. Коли на заправці понюхали пістолет - виявилося, що працівники переплутали дизпаливо з бензином", - сказала співрозмовниця.

Гур'єва уточнила, що тепер ремонт її "Субару" може обійтися приблизно в 3 тисячі доларів. Серед постраждалих були власники зовсім нових іномарок.

За словами Гурьевой, 20 осіб написали колективну заяву в міліцію. На місце прибув керівник Балаклавського райвідділу, а також експерти.

"Примітно, що працівники заправки навіть після нашого прибуття не хотіли припиняти продаж бензину. Нам довелося малювати саморобний плакат. Директор приїхав тільки через 4 години. Він заявив, що фірма компенсує збиток, але тільки якщо буде доведено, що причиною поломки стала помилка співробітників "Окко". Але впевненості у постраждалих в отриманні компенсації немає", - резюмувала Олена Гур'єва.

03.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250