Найпопулярнішим кольором для авто став білий

У 2011 році найбільш популярним автомобільним кольором став білий. На такі машини припадає 21 відсоток продажів по всьому світу, говориться в прес-релізі одного з найбільших виробників і постачальників фарб - компанії PPG Industries. Таким чином, вперше за 11 років сріблястий колір втратив своє лідерство на світовому авторинку.

У цьому році сріблястий зайняв друге місце, поділивши його з чорним кольором - в них були пофарбовані 20 відсотків проданих автомобілів. При цьому сріблястий зберіг звання самого популярного кольору в країнах Азії і Тихоокеанському регіоні (25 відсотків від всіх реалізованих машин). Крім того, найбільш затребуваними тут стали машини білого (23 відсотки), чорного (17 відсотків) і червоного (10 відсотків) кольорів. Найрідше в азіатських державах купувалися сірі (8 відсотків), сині (7 відсотків), коричневі / золотисті / помаранчеві / жовті (7 відсотків), зелені (2 відсотки) автомобілі.

Найпопулярнішим кольором в Європі цього року став чорний (26 відсотків). Далі йдуть білий (19 відсотків), сріблястий (16 відсотків), сірий (15 відсотків), синій (9 відсотків), червоний (7 відсотків), коричневий / золотистий / жовтогарячий / жовтий (5 відсотків) і зелений (2 відсотки).

У Північній Америці лідером серед кольорів став білий (20 відсотків). На другому і третьому місці - сріблястий (19 відсотків) і чорний (18 відсотків). Крім того, жителі цього континенту обирали сірі (15 відсотків), червоні і сині (по 9 відсотків), коричневі / золотисті / помаранчеві / жовті (7 відсотків) і зелені (2 відсотки) машин.

У 2010 році найпопулярнішими автомобільними кольорами в світі стали сріблястий та сірий. Крім того, до списку найбільш затребуваних машин увійшли білі та чорні.

06.10.2011

рекламный баннер 300 на 250