Новий Porsche 911 можна замовити в Україні

Компанія Порше-Україна почала приймати замовлення на нове покоління 911-ої моделі, прем'єра якої відбулася у вересні на автошоу у Франкфурті.

Неозброєним поглядом відрізнити старий дев'ятсот одинадцятий від нового може тільки фанат. Тим не менш, розробники запевняють, що в конструкції автомобіля не залишилося ні однієї кузовної деталі зі старої моделі. Сам кузов з алюмінію і сталі став легше на 45 кг.

Колісна база збільшилася на 100 мм (до 2450 мм), розширилася передня колія. Німці замінили задню підвіску і встановили електромеханічний підсилювач керма.

Вдосконалили і аеродинаміку за рахунок нової форми дзеркал заднього виду, які тепер кріпляться на боковини дверей, а не біля бічного скла, як раніше. Також спорткари отримали новий широкий задній спойлер, що висувається на різну висоту. Це дозволило знизити підйомну силу автомобіля.

Головна новинка - перша в світі семиступінчаста механічна коробка передач, що встановлюється на серійні автомобілі. Альтернативою залишиться роботизована коробка PDK з двома зчепленнями.

Carrera S отримала 400-сильний оппозитник об'ємом 3,8 літра, базовим же мотором став 3,4-літровий двигун для звичайної Каррери. При зменшеному обсязі (раніше дев'ятсот одинадцятий оснащувався 3,6-літровим мотором) цей агрегат розвиває більше потужності (350 сил проти 340) і споживає на 16% менше палива (8,2 л/100 км у базової версії).

З коробкою PDK розгін до 100 км/год займає у Carrera 4,5 с, в і Carrera S - 4,3 с.

Крім того, всі спорткари також будуть оснащуватися системами старт-стоп і рекуперації енергії при гальмуванні, а в список опцій для нових 911-х також увійде система активного придушення кренів кузова Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC), яка для купе Carrera S буде використовуватися вперше .

Побачити новий 911 Carrera в Україні можна буде в грудні цього року. Офіційні дилери вже приймають замовлення на автомобіль. Вартість купе 911 Carrera стартує від 107 700 євро, 911 Carrera S - від 124 200 євро.

06.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250