Чоловік викрав машину разом з водієм

У Запорізькій області озброєний невідомий чоловік під загрозою застосування зброї викрав іномарку з водієм.

Як повідомили в керівництві Запорізького главку міліції, злочин було скоєно сьогодні близько 10 ранку в курортній зоні Якимівського району області.

«Близько 10 ранку надійшло повідомлення про те, що на Федотовій косі (курорт смт Кирилівка на узбережжі Азовського моря) невідомий чоловік підійшов до іномарки що стояла на стоянці, дізнавшись, хто її господар, покликав його, після чого дістав пістолет і зажадав, щоб власник авто вивіз його», - розповіли в ГУ МВС України в Запорізькій області.

В області був оголошений план «сирена» і через дві години викрадений разом з водієм автомобіль був виявлений в районі міста Мелітополь.

«Як з'ясувалося, озброєний зловмисник зажадав, щоб його довезли до Мелітополя, потрапивши в потрібне йому місце, просто вийшов з автомобіля і втік», - повідомили в міліції, зазначивши, що на сьогоднішній день вирішується питання про порушення відносно зловмисника кримінальної справи за статтею 289 Кримінального кодексу України - незаконне заволодіння транспортним засобом під загрозою застосування зброї, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Ведеться розшук зловмисника.

10.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250