АІС відкриває продажі Chevrolet Niva з пакетом безпеки

Chevrolet Niva с пакетом безопасностиУ жовтні група компаній АІС починає реалізацію комплектацій Chevrolet Niva з пакетом безпеки.

Пакет безпеки в комплектаціях GLS і GLC включає в себе: антиблокувальну систему гальм фірми Bosch, систему фронтальних подушок безпеки водія і переднього пасажира (виробник TRW), передні ремені з обмеженням навантаження. Адаптаційні та ресурсні випробування автомобілів Chevrolet Niva з новою антиблокувальною системою гальм і подушками безпеки успішно пройшли в Росії, Швеції, Німеччини та Іспанії.

Крім того, у всіх комплектаціях - L, LC, GLS, GLC - у сидінь з'явилися підголовники трапецеїдальної форми, меншого розміру і ваги, що дозволило усунути дефект деренчання. У каркас подушки переднього сидіння введений додатковий підсилювач для запобігання сповзання вперед водія або переднього пасажира при фронтальному зіткненні, також змінена пластикова накладка в зоні установки замку ременя безпеки.

У комплектаціях GLS, GLC сидіння також укомплектовані замками ременів безпеки з піротехнічним механізмом - для кращого прилягання ременя до корпусу пасажира в момент аварії. GLS і GLC можуть похвалитися посвіжілим дизайном: передні крісла і задні крісла отримали стильну подвійну декоративну строчку замість канта що застосовувався раніше.

В мережі групи компаній АІС клієнти можуть обрати одну з чотирьох комплектацій модернізованих російських позашляховиків:

Chevrolet Niva в комплектації L - базова модель оновленої Chevrolet Niva 2011 випуску. Система повного приводу Chevrolet Niva включає в себе блокування міжосьового диференціала і знижувальну передачу, дорожній просвіт автомобіля - 200 мм. Оснащена гідропідсилювачем, електросклопідйомниками, центральним замком з іммобілайзером, зовнішніми дзеркалами заднього вигляду з електроприводом і підігрівом, коректором фар.

Chevrolet Niva в комплектації LС відрізняється від базової моделі наявністю кондиціонера. Постачальниками основних компонентів є Delphi (Італія), Bosch (Німеччина), Contitec (Німеччина), MFT (Німеччина), Schaffler (Німеччина).

Особливості комплектації Chevrolet Niva GLS - легкосплавні диски 16 ", дзеркала та ручки в колір кузова, рейлінги на даху, протитуманні фари, обробка салону зі штучної шкіри, підігрів передніх сидінь, вставки під "алюміній", підголовники задніх сидінь Г-подібної форми, знімна попільничка.

Топова комплектація Chevrolet Niva GLС, крім перерахованого вище, оснащена заводським кондиціонером.

Вартість Chevrolet Niva з повним пакетом безпеки в комплектації GLS становить 154 000 грн., GLC - 163 000 грн.

13.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250