В Україні стартувала програма утилізації автомобілів

Программа утилизации автомобилейГрупа компаній АІС запустила другий етап недержавної програми утилізації комерційних автомобілів. Фірмова програма буде діяти з 10 жовтня по 30 листопада, при цьому кількість сертифікатів обмежена. Про це повідомили в прес-службі АІС.

За умовами програми, можна придбати нові автомобілі ГАЗель, Соболь або спецтехніку на їх базі зі знижкою, здавши на утилізацію старий автомобіль будь-якої марки. Розмір знижки варіюється в залежності від віку здаваного авто і становить від 13 000 до 18 000 грн.

Щоб отримати знижку, необхідно здати на утилізацію свій старий автомобіль. Це може бути машина будь-якої марки і будь-якого року випуску з повною масою від 2,5 до 8 тонн. При цьому вона повинна бути укомплектована основними вузлами і номерними агрегатами: кузовом, двигуном, шасі.

У програмі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи. Головне - щоб покупець безперервно володів старим авто як мінімум 6 місяців на момент звернення.

Розмір знижки на покупку нового автомобіля за програмою утилізації залежить від віку автомобіля, який здається в утилізацію:

- Для автомобілів до 2002 р.в. (включно) знижка становитиме 13 000 грн. (З ПДВ).
- Для автомобілів з 2003 р.в. (включно) - 18 000 грн. (З ПДВ).

Рік випуску автомобіля визначається згідно з графою "дата виготовлення" в технічному паспорті на автомобіль.

Для отримання знижки необхідно надати три документи: акт огляду автомобіля, який складають клієнт і співробітник автоцентра ГАЗ перед утилізацією; акт про утилізацію авто, який видає приймальник автолома; довідка з ДАІ про зняття автомобіля з обліку для вибракування. Акт № 19 можна замінити звичайним актом прийому-здачі автомобіля в лом.

Рішення про надання знижки приймається протягом дня. Вся процедура з утилізації займає близько двох тижнів.

Нагадаємо, перший етап програми утилізації був запущена групою компаній АІС спільно з Групою ГАЗ у лютому цього року.

13.10.2011

рекламный баннер 300 на 250