ГАЗ показав трудівника для сільської місцевості

автомобиль газ ермакМашина, побудована на платформі «Валдая», адресована жителям сільської місцевості, і вона повинна замінити застарілі ГАЗ-53 і архаїчні ГАЗ-3307.

На фотографії зображена не американьська вантажівка, а нова російська розробка - автомобіль ГАЗ "Єрмак".

 Нічого не нагадує? З одного боку, здається, що перед нами капотня «Газель», оскільки кабіною поділилася саме Нижегородська полуторка, але характерне оформлення передка змушує згадати ... ГАЗ-51 - трудівника радянських будівництв і підкорювача цілини.

Чи зможе «Єрмак» підкорити серця директорів сільгосппідприємств, як «п'ятдесят перший» підкорював казахські степи?

Напевно потенційних покупців збентежить велика кількість пластику, двигун з уприскуванням common rail, німецька коробка передач фірми ZF - все-таки «суцільнометалевий» ГАЗ-53, який лагодиться за допомогою кувалди та міцного слівця, жителям села набагато звичніше ...

Але представники заводу вважають, що машина буде мати успіх завдяки широкій уніфікації компонентів (конструктивно машина недалеко пішла від «Валдая») і демократичними цінами, які, правда, поки не називаються.

На даний момент передбачені наступні виконання «Єрмака»:

 - Автомобіль високої прохідності (вантажопідйомність 6 тонн, повний привід, понижуюча передача і блокування заднього міжколісного диференціала)

- Автомобіль для сільського господарства (вантажопідйомність 6 тонн, задній привід)

- Автомобіль для малого бізнесу (вантажопідйомність 3,5 тонни, задній привід).

В якості силових агрегатів будуть використані турбодизелі Cummins: 2,8-літрові потужністю 120 к.с. для «трехтонніков» і 3,8-літрові потужністю 152 к.с. для «шестітонніков».

Зараз дослідні зразки машин проходять випробування на Володимирській машиновипробувальні станції Міністерства сільського господарства.

14.10.2011

рекламный баннер 300 на 250