У новому сезоні ЗАЗ Lanos став доступний за 31 грн. в день

заз ланосЦієї осені компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» пропонує вигідні кредитні умови на придбання автомобілів ЗАЗ Сенс і Ланос.
 Відтепер у системі, в яку вже входять кредитні пропозиції більш ніж 25-ти банків-партнерів, представлена нова - від «Астра Банку»: заплативши лише 20% вартості ЗАЗ Sens, платіж по кредиту складе від 26 гривень в день. Для власника моделі Ланос вартість щоденного платежу стартуватиме з позначки в 31 гривню.

За словами заступника Генерального директора з торгівлі дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Івана Злобова, показник продажів автомобілів ЗАЗ в кредит становить більше 20%, а завдяки спільній програмі з «Астра Банком» ще більше клієнтів можуть стати власниками нового авто, скориставшись спеціальною кредитною пропозицією .

 Придбати автомобілі можна в будь-якому дилерському центрі УкрАВТО, вибравши колір що сподобався і бажану комплектацію.

 В автосалонах ЗАЗ увазі клієнтів вже представлена нова комплектація популярного представника лінійки ЗАЗ автомобіль Ланос, авторитет якого підтверджується вже протягом 5 останніх років перемогою в номінації «Лідер продажів». Його можна придбати з новим потужним, але досить економічним 16 клапанним 109 - сильним агрегатом австрійської розробки ACTECO (витрата палива в комбінованому циклі - 7,2 л/100 км). При цьому двигун демонструє високоекологічні показники, що відповідають стандарту Євро-4.

Також відзначимо, що обслуговування клієнта по оформленню кредиту відбувається безпосередньо в автосалонах дилерської мережі УкрАВТО в лічені години.

Отже дистриб'юторська компанія доводить кожен день, що автомобіль це не розкіш, а засіб пересування. Купуючи автомобілі ЗАЗ, ви отримуєте якість, надійність і комфорт.

Подробиці кредитної пропозиції Вам повідомлять продавці-консультанти дилерській мережі ЗАЗ або працівники «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні).

15.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250