В Україні з'явилися легкові автомобілі білоруського виробництва

самандАвтомобілі Samand, що означає «Скакун», відомі в Україні вже не один рік. З 2004 року їх продає офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор найбільшого Іранського автомобілебудівного підприємства «Іран Ходро» ТОВ «Мегатранс».

самандМоделі Samand - це інтерпретація Peugeot 405, яку випускають не тільки в Ісламській Республіці Іран. З 2007 року автомобілі під маркою Samand роблять в Республіці Білорусь, на заводі «Юнісон» під Мінськом.

У вересні в Україні з'явилися білоруські Samand, про поставки яких ексклюзивний дистриб'ютор «Іран Ходро» в Україні нічого не знає. Немає нашої країни і серед офіційних точок продажу заводу «Юнісон». Тим не менш, непізнані Samand вже знайшли своїх покупців. Невже став вигідним сірий імпорт автомобілів білоруського виробництва?

 Зазначимо, що завод «Юнісон» веде повномасштабне виробництво іранських Samand, але от попит на ці автомобілі виявився набагато нижче первісних планів, білоруси краще куплять уживане авто з Німеччини.

Реалізація продукції білоруського автовиробника ведеться мало не в наказовому порядку: їх закуповує МВС, ДАІ , чиновники та держадміністрації. Але цього явно мало, щоб забезпечити роботою цілий завод, тому білоруси вже зважилися і на експорт в Україну, напевно їх у нас куплять чиновники, щоб не відрізнятися від сусідніх колег.

15.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250