В Україні з'явилися автобуси для бездоріжжя

автобусы для бездорожьяАвтобуси ПАЗ протягом багатьох років залишаються серед лідерів пасажирських перевезень на маршрутах різних напрямків. Універсальною моделлю, що зійшла з конвеєра відомого заводу, є ПАЗ-3206 - пасажирський «всюдихід», що відрізняється підвищеною прохідністю і пристосованістю до різних видів дорожнього покриття, що робить його ідеальним транспортом на всі пори року. В осінньо-зимовий період Група компаній «АІС» - ексклюзивний імпортер марки ПАЗ в Україну - пропонує укомплектувати автопарк невибагливої в обслуговуванні, надійною і швидкоокупною моделлю ПАЗ-3206 за вигідною ціною - 304 600 грн. При покупці в кредит діє акційна програма з вигідними умовами.
ПАЗ-3206 - повнопривідний автобус малого класу, спеціально розроблений для функціонування по дорогах з різними видами покриття (у тому числі по грунтових). Величезна перевага цієї моделі - здатність цілий рік здійснювати ефективні перевезення пасажирів незалежно від погодних умов. Завдяки колісній формулі 4х4 і суцільнометалевому кузову несучою вагонною компоновкою ПАЗ-3206 зарекомендував себе як довговічний, витривалий і стійкий до несприятливих погодних і дорожніх умов маневрений пасажирський транспорт. Не випадково цей автобус-всюдихід найчастіше можна побачити на приміських маршрутах, де дороги залишають бажати кращого, а то й зовсім відсутні як клас.

 автобусы для бездорожьяАвтобуси ПАЗ-3206 ідеально підходять для регулярних перевезень невеликих груп пасажирів по маршрутах особливого призначення, а також на малозавантажених приміських лініях. У салоні з комфортом можуть розміститися 25 пасажирів на напівм'яких нерегульованих сидіннях. В автобусі є пасажирські двері, двері водія, двері аварійного виходу.

 Потужності бензинового двигуна ЗМЗ-5234 на 130 кінських сил в сукупності зі збільшеними кутами переднього і заднього звисів і блокуванням міжосьового диференціала достатньо, щоб зробити цю машину незамінною в ускладнених дорожніх умовах або на повному бездоріжжі. Гальмівна система ПАЗ-3206 - пневмогідравлічна, а гальмівні механізми всіх коліс - барабанні. Додайте до підвищеної прохідності найвищі показники швидкості та хорошу стійкість на дорозі - і підстав для придбання ПАЗ-3206 у вас буде більш ніж достатньо.

 Тим більше, що сучасні автобуси ПАЗ - це результат серйозної модернізації: в 2007 році відбувся рестайлінг модельного ряду, внаслідок якого ПАЗ-3206 отримав покращене фарбування кузова, нову вдосконалену проводку, пластикове облицювання салону, ізольоване від салону водійське місце та інші нововведення. Подвійне скління бокових вікон, додаткове утеплення підлоги, стелі і боковин, встановлення обігрівача сприяло підвищенню рівня комфорту для пасажирів в зимовий період часу. В технічну частину також були впроваджені ряд інноваційних рішень, що докорінно змінили ходові якості моделі. Так, наприклад, в конструкції підвіски використаний новий елемент - стабілізатор поперечної стійкості, що працює тільки у випадках переміщення одній осі в різних напрямках. Надійний пуск двигуна і рідинного підігрівача навіть після тривалої стоянки забезпечується за рахунок способів полегшення запуску, а також швидкий прогрів систем двигуна перед пуском.

 Група компаній «АІС» як ексклюзивний імпортер марки ПАЗ в Україну пропонує своїм клієнтам універсальні автобуси ПАЗ-3206 для пасажирських перевезень по маршрутах різного призначення. Модель доступна в мережі «АИС» по всій Україні за незмінно привабливою ціною - 304 600 грн. А завдяки акційній кредитній програмі придбати техніку ПАЗ можна з початковим внеском від 5%, річною ставкою від 0,01% і на термін до 5 років.

 Крім того, кожен покупець автотехніки в мережі Групи компаній «АІС» автоматично стає учасником Програми Автолояльності АІС, яка дозволяє економити до 15% на запасних частинах, послугах СТО, продуктах страхування, а також забезпечується якісними послугами асистанського сервісу - безкоштовної інформаційної та технічною підтримкою в дорозі.

17.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250