Рятувати людей - обов'язок працівника міліції

дпс гаиПрацівники ДАІ УМВС України в Хмельницькій області врятували чоловіка від смерті.

Під час несення служби при в'їзді в обласний центр поряд з інспекторами ДПС ДАІ з обслуговування м. Хмельницького Олександром коржики і Дмитром Мельником зупинився автомобіль, а його водій схвильованим голосом повідомив, що везе байдужого товариша в безсвідомому стані в лікарню.

Оскільки час був обідній, в місті, швидше за все, центральні вулиці всі в пробках, тому чоловік і здогадався попросити міліціонерів супроводжувати їх до найближчого медичного закладу.

Працівники міліції, не зволікаючи, включили проблискові маячки синього і червоного кольору і, маючи перевагу в русі, через кілька хвилин вже в'їхали на територію Хмельницької міської лікарні. Саме своєчасне доставлення хворого і врятувало йому життя.

Потерпілий чоловік розповів, що того дня разом з товаришем поїхав за грибами далеко за місто. У лісі він втратив свідомість і тільки вибірково пам'ятає рух по трасі і звуки сирени.

Він щиро дякує і свого товариша, який миттєво зреагував і повіз його в медзаклад, і працівників міліції, які, виконуючи свій обов'язок, супроводжували хворого.

19.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250