Коли ДАІшник має право звіряти номери агрегатів?

гаиУ яких випадках інспектор ДАІ має право оглядати номера агрегату і комплектацію транспортного засобу? Це питання цікавить багатьох власників автомобілів.

Як зазначено в ст. 16 ЗУ Про дорожній рух, водій повинен виконувати розпорядження працівників міліції в рамках компетенції, передбаченої чинним законодавством, ПДР та іншими нормативними актами.

Згідно п. 2.4. б) ПДР на вимогу даішника водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також дати можливість перевірити номери агрегатів і комплектність машини.

Згідно з п. 22.1 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС працівники ДАІ мають право перевіряти номери кузова виключно при проведенні розшукових робіт і тільки в тому випадку, якщо ваш автомобіль схожий за маркою, кольором та характерним прикметами на ті, що знаходяться в розшуку.

21.10.2011



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250