В Україну приходить новий автомобільний бренд

новый брэнд mg28 жовтня буде проведена офіційна презентація нового для України автомобільного бренду - колись легендарного MG.

авто mgНасправді, спроба вивести британську марку на наш ринок вже робилася кілька років тому, але тоді вона не принесла бажаного результату. Та й зараз ім'я MG мало про що говорить пересічному українському автолюбителю, хоча по відношенню до багатої історії бренду це дещо несправедливо.

Коріння марки йдуть у самий початок минулого століття, коли британець Вільям Морріс зайнявся торгівлею автомобілями, перетворивши свій дилерський центр Morris Garages на найбільший в Оксфорді. У 1923 році Вільям вирішив піти ще далі і почав власне виробництво під вивіскою MG, а в 1927 році на світ з'явилася найвідоміша модель марки - двомісний родстер Midget.

Компанія успішно пережила Другу світову війну, проте в 50-ті роки її фінансове становище виявилося не найкращим. Щоб врятуватися від краху, MG змушена була увійти до складу потужної British Motor Corporation. Здавалося, хороше фінансування і талант інженера Алекса Іссігоніс (творця легендарного Mini) допоможе MG міцно стати на ноги. І успіх справді прийшов разом з цілою серією родстеров, але виявився не таким довгостроковим, як планувалося. У жовтні 1980 року, з економічних і політичних міркувань, завод MG в Ебінгтоне був закритий.

Два роки по тому виробництво MG відродили, але вже в складі Austin Rover Group. Потім права на марку перейшли до British Aerospace, а в 1994 їх викупила BMW, заснувавши MG Rover Group, але і цей бренд проіснував недовго. У 2005 році баварці вирішили продати права на марку MG китайський компанії Nanjing Automobile, а Rover дістався Ford. Китайці, щоправда, не розгубилися і придумали співзвучне з Rover назва - Roewe, примудряючись продавати автомобілі і під одним, і під іншим брендом.

В Україні MG буде представлений поки що лише однією моделлю - MG 550. Це седан D-класу, створений спільними зусиллями англійських інженерів і китайських дизайнерів. 

26.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250