В Україні презентували марку BYD

авто китайСьогодні, 26 жовтня, в Києві пройшла офіційна презентація автомобільної марки BYD. Журналістам вперше в Україні показали новий модельний ряд китайського бренду, ознайомили з стратегією компанії на українському ринку, повідомили ціни на автомобілі та сервіс, поділилися планами.

Потрібно зазначити, що китайський бренд BYD вже знайомий деяким українцям і певна кількість автомобілів вже кілька років успішно колесить по країні. Проте до цих пір марка не була гідно представлена і про неї дуже мало відомо. Адже похвалитися є чим. Компанія є абсолютним лідером з виробництва китайських авто на китайському ринку і входить до кола найбагатших компаній країни, її інвестором виступив американський мультимільярдер Уоррен Баффет, що дало поштовх виходу бренда на ринок США. Корпорація лідирує в світі в багатьох сферах наукових досліджень і розробок в сфері електроніки, альтернативної енергетики, виробництва гібридних авто і т.д. Виробництво продукції ведеться на заводах усього світу. Електричні автомобілі та автобуси вже можна зустріти в ряді європейських столиць.

У вводі бренду BYD на наш ринок бере участь польська компанії IMCG, яка вже є другим за часткою акціонером заводу Єврокар в Україні, що виробляє Skoda. Компанія-імпортер в Україну отримала назву Автомотів Юроп Корпорейшн. Генеральний директор компанії Ярослав Гураль повідомив про сміливі плани фірми стати китайським авто-брендом номер 1 в Україні за 5 років. За його словами основним завданням компанії на найближчі роки є не кількість, а якість - якість продукції і сервісу, який повинен стати запорукою успіху. Вже зараз підписані договори про відкритті 14 дилерських центрів, з них 3 - у Києві, 3 - у Донецьку. А в 2012 році має бути відкрито 26 центрів, при цьому акцент буде робитися на відкриття салонів вищого класу з власними сервісними центрами.

Виробник буде підтримувати гарантію 3 роки або 100.000 км пробігу. Періодичність ТО - 10.000 км. Вартість нормогодини на СТО - 130 грн. Окрему увагу буде приділено підтримці наявності запчастин і гарантуванні терміну їх постачання в регіони за 24 години. Автовласників, які придбали автомобілі BYD раніше, компанія «Автомотив Юроп» запрошує пройти безкоштовну діагностику і техогляд в нових сервісних центрах. Також їм буде запропоновано обміняти їх старі авто BYD на нові з доплатою за програмою Trade-In.

З сьогоднішнього дня в Україну надходять у продаж 6 моделей BYD і вже в найближчі місяці модельний ряд може бути розширений новими авто. 

26.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250