Найочікуваніша автомобільна прем'єра року

автомобильная премьера годаНова Toyota Camry з'явиться в Тойота Сіті Плаза на Петрівці в кінці цього тижня. Вже в цю п'ятницю - 28 жовтня 2011 року, можна буде побачити цей довгоочікуваний автомобіль. За відгуками тих, хто бачив флагман бізнес-класу Toyota, нова Camry здорово вражає і виглядає солідніше, ніж на фотографіях.

Легендарний седан бізнес-класу Toyota Camry досяг 7-го покоління і є флагманом модельного ряду, що випускається компанією «Тойота». Перше покоління Toyota Camry з'явилося у продажу в березні 1982 року. Назва «Camry» походить від фонетичної запису японського ієрогліфа (Каммурі), який має значення «корона». Toyota Camry - лідер за обсягами реалізації у своєму сегменті: кількість проданих машин по всьому світу на сьогоднішній день перевалило за 14 млн. В Україні автомобіль буде представлений з новим 2,5-літровим бензиновим чотирициліндровим двигуном і вдосконаленим 3,5-літровим бензиновим шестициліндровим V -подібним двигуном, в п'яти варіантах виконання, на вибір.

І ось, лише кілька днів відділяють нас від зустрічі з новою Toyota Camry. Автолюбителі з нетерпінням рахують дні до самої очікуваної автомобільної прем'єри року. У Тойота Сіті Плаза на Петрівці вже все готово до зустрічі з новою зіркою: подіум, виконаний в стилістиці Голлівудській алеї зірок, показує динаміку розвитку моделі Toyota Camry з 1982 по сей день. Інформаційний стенд з вмонтованим iPad дозволяє отримати найбільш повну інформацію по моделі до появи реального авто. Перегортання інформаційних сторінок на цьому стенді нагадує користування з мультимедійним сенсорним екраном Toyota Touch, яким обладнується кожна нова Camry.

Святкування появи нової зірки бізнес-класу буде відбуватися 5 і 6 листопада, в Тойота Сіті Плаза на Петрівці. У всіх відвідувачів буде можливість ближче познайомитися з новою Toyota Camry, протестувати її ходові якості. Також, бажаючим, для тест драйву буде доступний весь модельний ряд Тойота, а також кращі моделі Лексус. Для гостей підготовлено приємні сюрпризи, розважальна програма та спеціальні святкові пропозиції на весь модельний ряд. Маленьких любителів Тойота очікують аніматори і море позитиву.

27.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250