Радянські права міняти не потрібно

водительские праваЯнукович ветував закон про біометричні паспорти, який також зобов'язував водіїв до 2014 року обміняти права, видані в СРСР.

Таким чином, водіям, які мають старі радянські права, вже не потрібно переживати з приводу обміну їх на нові.

Президент України Віктор Янукович ветував закон Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України. Нагадаємо, цим законом пропонувалося ввести пластикові паспорти громадян України з електронним чіпом, до якого вноситимуться біометричні дані людини (відбитки пальців тощо).

Введення цього закону зачіпало також і інтереси водіїв - передбачалося, що посвідчення, видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади СРСР, припиняють свою дію з 1 січня 2014 року. Фактично автомобілістів хотіли змусити купити нові пластикові «корочки».

На сьогоднішній день обмін прав проводиться без іспитів і коштує близько 350 грн.

Янукович повернув вищезгаданий закон на доопрацювання у Верховну Раду, так як цей документ: «несе ризики порушення конституційних прав громадян, порушує взяті Україною міжнародні зобов'язання, а також - призведе до невиправданого збільшення бюджетних витрат, негативно позначиться на бюджеті кожної сім'ї, крім того, ряд запропонованих законом інновацій не відповідає сучасним потребам, вони необгрунтовані і неприйнятні».

В існуючій редакції Закону міняти радянські права на посвідчення нового зразка не потрібно.

28.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250