Hyundai назвав українські ціни на купе Veloster

Hyundai назвал цены на VelosterАвтомобіль поставляється в Україну в трьох комплектаціях - Fun, Style, Smart - з новим 1.6-літровим 4-х ціліндровим двигуном з системою прямого вприскування палива і з механічною і автоматичною трансмісіями.

Hyundai назвал цены на купе VelosterУ базову версію Fun входить система ABS, бортовий комп'ютер, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, повний електропакет, клімат-контроль, комбінована оббивка салону (шкіра тканина) та інше. Топ-версія Smart оснащена панеллю приладів Super Vision, кнопкою запуску двигуна, системами ESC (Electronic Stability Control) і VSM (Vehicle Stability Management), панорамним люком, навігаційною системою, камерою заднього виду і багатьма іншими опціями.

Вперше Veloster був представлений широкій публіці в січні поточного року на Міжнародній автомобільній виставці в Детройті (США). Автомобіль орієнтований на молодіжну аудиторію, про що говорить яскравий дизайн і асиметричний стиль виконання кузова.

Головна відмінність автомобіля - асиметричність: одні двері з боку водія і двоє дверей на протилежній стороні. Корейські інженери вважають, що Veloster стане інноваційною моделлю в сегменті компактних купе..

28.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250