КрАЗ - тепер і пожежний

Бескапотный КрАЗ – теперь и пожарныйХК «АвтоКрАЗ» спільно з компанією «Титал» розробили новий пожежний автомобіль - на базі шасі з кабіною над двигуном КрАЗ Н23.2.

пожарный кразНова пожежна автоцистерна КрАЗ Н23.2 (АЦ-13-70) створена в співдружності з компанією «Титал» - українським розробником і виробником пожежних, аварійно-рятувальних автомобілів і устаткування. Замовником машини виступив Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат.

Базою для нового пожежного автомобіля послужив автомобіль-шасі КрАЗ Н23.2 з компонуванням «кабіна над двигуном», оснащений ярославським двигуном ЯМЗ-6501.10 (Euro 3), потужністю 362 к.с.  і коробкою передач 9JS200ТА.

За двомісною кабіною автомобіля розташований спеціальний відсік для чотирьох осіб бойового розрахунку, із зручно розміщеними за спинками сидінь дихальними апаратами, який обладнаний переносною радіостанцією, аптечками та засобами індивідуального захисту.

Машина має резервуари для 11 т води і 2 т піноутворювача. Крім того, на борту є ємність для 250 кг порошку. Продуктивність насоса - від 60 до 150 л води в секунду. Стаціонарний лафетний стовбур з дистанційним управлінням має продуктивність від 48 до 100 л в секунду.

Новий пожежний автомобіль КрАЗ Н23.2 (АЦ-13-70) укомплектований різним аварійно-рятувальним обладнанням, у тому числі гідро-, пневмоінструментом, мотопомпою, бензопилою, турбовентиляторами, первинними засоби пожежогасіння, а також комплектом устаткування пожежно-технічного озброєння, що знаходяться в спеціальних відсіках, що закриваються гофрованими шторками.

31.10.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250